.

.

Чевли за обичен фустан од женска потпетица од Буда

Чевли за обичен фустан од женска потпетица од Буда

DEN 2.33
Достапност

Овие прекрасни чевли за фустани за жени од Биг Буда ви овозможуваат да преминете без напор од еден ден во канцеларијата во ноќна ноќ на градот. Овие чевли се одликуваат со ткаена кожена кожа горната за примамлива комбинација на класични материјали со модерен стил. Малку постепено стапало ги одржува нозете среќни додека сте во движење, додека блок-потпетицата од 3,5 инчи е сигурно да сврти глави. Овие чевли имаат прилагодлива лента за глуждот за вклопување и се достапни во разновидни бои. Спарете ги со омилените слаби фармерки или проток фустан за шик ансамбл. Чевли за облечен фустан на Buckенски Buddhenенски потпетици : 98% ПУ, 2% метал горе. 100% надворешна плоча на TPR. Чевли за облекување. Ткаена кожена кожа горната. Отворен пети. Прилагодлива лента за глуждот. 3,5 "блок потпетица. Малку постепена нога.

R

Комплементите на стоката