.

.

Акме Мебел Орион во. ТВ Штанд

Акме Мебел Орион во. ТВ Штанд

DEN 0.33
Достапност

Уникатната мешавина од бел сјај и природен даб покажува совршена комбинација на модернатаesетика со традиционалниот елемент. ОВОЈ држач за ТВ може да собере до 75 " рамен екран, вклучувајќи три фиоки за метално лизгање и продолжена дрвена рамка што нуди дополнителен простор за складирање. Користете Го Држачот ЗА ТВ ОРИОН за да додадете модерна привлечност и повеќе простор за складирање во вашата дневна соба. Димензии : 75-95 W x 16d x 16h во. Материјали : хартија фурнир, МДФ, метал. Боја/завршница : бел висок сјај, рустикален даб. Макс тв големина препорачува : 75 инчен РАМЕН ТЕЛЕВИЗОР. Дрвен продолжен врв. Метална нога. Правоаголен тв штанд. 3 фиоки за складирање. Лизгачки страничен врв. Кликнете овде за да го видите водичот за склопување.

R

Комплементите на стоката