.

.

Disney Baby Wishes + Dreams Mickey Mouse Baby Boy Boy Toush Подарок сет, 22-парчиња, новороденче-6 9м

Disney Baby Wishes + Dreams Mickey Mouse Baby Boy Boy Toush Подарок сет, 22-парчиња, новороденче-6 9м

DEN 3.33
Достапност

Пронајден - идеален подарок за туширање за бебиња. Disney Baby Wishes + Dreams 22-парчен сет на лаици. Овој неверојатен подарок е почеток на неверојатна гардероба за бебе со скоро сè за сè што треба бебето да биде стајлинг. Супер симпатична, неверојатно мека и многу забавно да се меша и да се совпаѓа со новата облека инспирирана од Мики секој ден. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Чорапи : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 3 каросерии, 1 игра за спиење, 3 пара џогири, 3 капачиња, 3 биб, 3 пара чорапи, 3 пара белешки и облека од добредојде од 3 парчиња. Карактеристики на каросеријата : кратки ракави; Завршени рамења за лесно вклучување и исклучување; Затворање на дното : . Карактеристики за спиење ‘n играат : долги ракави; екипаж; покриени стапала; лев џеб на градите; Затворање на привремено. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење; Еластична лента за половината. Карактеристики на BIB : Затворање на привремено враќање. Добредојдовте Домашна облека Карактеристики : кошула со долги ракави со странични прилепувања; влечење џогери; капа со уши. © Дизни, сите права се задржани. Прави одличен подарок за туширање!. Мики Маус 22-парчен подарок за туширање за бебе момче.

R

Комплементите на стоката