.

.

Дома Изон Кејт сина слонова коска Транзициска цветна полиестерска мешавина од областа, 2 '3'

Дома Изон Кејт сина слонова коска Транзициска цветна полиестерска мешавина од областа, 2 '3'

DEN 1728.00
Достапност

Неутралните тонови на класичното слонова коска и гроздобер сина боја со навестувања за балансирање на сиви нијанси се совршен придружник за овој традиционален класик. Овој килим подложен на електрична енергија покажува антички инспириран изглед со својот цветен ориентален дизајн и гранична завршница. Поддржливата потпирачка од памук на памук му дава изглед и чувство на флексибилен килим со рака на рака по прифатлива цена. Вакуум без Beater Bar. Редовно ротирај. Исчистете ги излевање веднаш и не се фаќајте за да спречите постојани дамки. За тешки дамки, се препорачува професионално чистење на килим. 65% полиестер 35% вискоза. Поддршка од памук. Моќта се наomираше во Турција. Луминисцентен изглед : Свилен, меки текстури и впечатливи тонски смени овозможуваат овој килим да изгледа добро од секоја светлина. Тоновите и нијансите се менуваат кога се гледаат од различни агли, давајќи му динамична длабочина и стилски сјај . Безвременска текстура : Оваа моќност нанаетчија на подрачјето покажува високо-ниска висина на куп, обезбедувајќи богата димензија со својата суптилно врежана конструкција. Поставете трајна основа за вашиот простор со овој класичен килим со високи сообраќајни области . разноврсен стил : овој килим со текстурирани области добро се вклопува во вашата дневна соба, влегување, трпезарија, канцеларија или спална соба во најразлични модерна, фарма куќа, француски Земја, гроздобер, преодни и традиционални домови . Дополнителни информации : Влошки за килими препорачани за долговечност на килимот, безбедност и избегнување на гребнатини. За да го забрзате процесот на израмнување, превртете го килимот во спротивна насока и масирајте ги набори со рацете за да ја олабавите поддршката . Ве молиме, забележете : Сликите може да варираат како резултат на разликите во компјутерските монитори, некои бои може да варираат малку.

R

Комплементите на стоката