.

.

Лесни улични примамки пумпи

Лесни улични примамки пумпи

DEN 480.00
Достапност

Создаден со класичен дизајн, примамливиот од лесна улица прави разноврсен избор за секоја пригода за облекување. Детално опишано со асиметрични ленти низ тесниот вамп на пети кои сигурно ќе ја ласкаат стапалото. Ниската тенка пета обезбедува совршен лифт и стабилност за лесно носење. Великодушно постепено и супер флексибилно за тотална удобност. Суптилен тонски материјален интерес. Лесна флексна гума мешавина од надворешна плоча или единствена танц за цел ден удобност. Великодушно залепена манжена што ја перница стапалото. Затегната форма на квадрат на пети. Ниска извајана потпетица за фустани.

R

Комплементите на стоката