.

.

Симулирано злато од розово злато од розово светло, сребрено тркалезно обетки обетки

Симулирано злато од розово злато од розово светло, сребрено тркалезно обетки обетки

DEN 1342.40
Достапност

Овие атрактивни обетки покажуваат висини симулирани танзанит шест-милиметарски тркалезни камења. Обетките се обезбедени со затворање на потпирачот и изработени од злато од розово злато, светкано сребро. Симулирани танзанит розово злато блескаше Стерлинг сребро 6мм Обеди со грв со грв : Изработено во розово злато блесна Стерлинг сребро1,55 КТ. Т.Г.В. Затворање на Танзанитлевербек.

R

Комплементите на стоката