.

.

Килибарна жолта 17 LED светлосна лента водоотпорен приколка за прицврстување на сигналот за сигнал EHD

Килибарна жолта 17 LED светлосна лента водоотпорен приколка за прицврстување на сигналот за сигнал EHD

DEN 799.84
Достапност

2 парчиња 17 "Килибарна вртење на опашката / маркерот за дозвола за дозвола за леќи со светлосни шипки на производот функции како : Свртете го светло на сигналот, маркер на дозвола или идентификација светло целосно запечатена и водоотпорна поликарбонат леќи е Sonic заварена до куќиштето на 11-диоди LED светлосни лесни лесни леќи и килибарни лесни леќи и лесни лесни леќи и лесни лесни леќи и лесни лесни леќи и килибарни лесни лесни леќи и лесни лесни лесни леќи и лесни лесни лесни леќи и лесни лесни лесни леќи и лесни лесни лесни леќи и лесни лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна лесна леќи и Amber Lights работи од 9-16 волти SAE одобрени и е во согласност со барањата за точка, ова е истиот модел како нашата црвена 17 "светлосна лента (само различна боја), така што го знаете исто како и 2 килибарна жолта 17" LED светло-лента Водоотпорен приколка за дозвола за дозвола за сигнал за сигнал EHD.

R

Комплементите на стоката