.

.

Едноставно маргаритка 18 30 Плажа ќебето лента за печатење на раката за печатење

Едноставно маргаритка 18 30 Плажа ќебето лента за печатење на раката за печатење

DEN 1039.84
Достапност

Со комбинацијата на смели бои и стил на плажа, оваа колекција ќе го направи вашиот ентериер декор зрачен! Сигурно ќе уживате во крајбрежниот стил што го донесоа вашиот дом од овие рачни крпи со учтивост на едноставно Дејзи. Едноставно маргаритка 18 "x 30" плажа ќебе лента за печатење на рака : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

R

Комплементите на стоката