.

.

Шампион за мажи и големи машка моќност Худи, големини до 2xl

Шампион за мажи и големи машка моќност Худи, големини до 2xl

DEN 480.00
Достапност

Худ во класичен стил на шампион. Без оглед на сезоната, оваа шампионска моќност Худи за мажи и големи мажи обезбедува топлина и издржливост, минус тежина или рефус. Исклучително мекото руно се спротивставува на пилинг и смалување, така што оваа удобна џемпер со качулка го задржува своето вклопување по миењето. Со дополнителни детали за бод за издржливост, двослоен аспиратор и предниот џеб од кенгур за топлина, оваа качулка од пулвер руно работи напорно и игра напорно. Везениот лого на Oction Lince го засилува вашиот спортски стил, што го прави лесно за вашето секојдневно носење. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 1 преден кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор за влечење; густа, издржлива ткаенина; подолга должина; се спротивставува на пилинг и намалување, врзани манжетни; директно полите; Графички принт. SEO Bullet оди овде.

R

Комплементите на стоката