.

.

ЦПД црна крпа Универзални трки за трки

ЦПД црна крпа Универзални трки за трки

DEN 895.84
Достапност

Седишта за автоматско трки со црна крпа - Седишта за автоматско трки со пар, 100% нови во кутија, вклучени лизгачи со единечни заклучувања (CPA9001 SLR). Потребни се држачи за трки. Ние нудиме над 800+ завртки на апликации за кое било тркачко седиште, затоа ве молиме контактирајте не со какви било прашања. (Минимално време на производство од 2 недели). Проверете дали ја имаме вашата апликација достапна на : Седиштата за седишта за шифри за трки се дизајнирани со најдобра удобност и стајлинг во умот . Седиштата за трки за шифри нудат супериорна удобност, држејќи моќ и стил во споредба со седиштата на ОЕМ . Нашите места обично тежина на половина од количината на седиштата на залихи додека нудат трајна и силна тубуларна рамка . Сите шифри автоматски седишта имаат точки за монтирање на дното на нив кои овозможуваат седиштето да се забранува директно на една од над 1.000 различни шифри за автоматски загради . Сите шифри автоматски седишта доаѓаат со Лизгачи за заклучување со едно заклучување и направете го процесот на инсталација да биде предвреме.

R

Комплементите на стоката