.

.

Магијата на списанието Tweety Juniors со кратки ракави

Магијата на списанието Tweety Juniors со кратки ракави

DEN 256.00
Достапност

Преземете ги вашите обични денови со омилените ликови! Оваа графичка маица инспирирана од Tweety Tweety ја дава вашата облека забавен почеток со живи графички отпечатоци и живописни бои. Удобното опуштено вклопување е совршено за да се забавувате или да се спортуваат во лежерни денови. Само додадете ги омилените шорцеви и патики и ја надминувате вратата во еден момент! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Warner Bros. Сите права се задржани . Tweety Graphic маица со кратки ракави за јуниори.

R

Комплементите на стоката