.

.

Женски единечен чипка сатенски здолниште за полнење половина лизга за продолжување на комбо пакувањето

Женски единечен чипка сатенски здолниште за полнење половина лизга за продолжување на комбо пакувањето

DEN 229.76
Достапност

Сега ја имате оваа привилегија, затоа фатете ја сега користете ја во облеката во Кореја. Добијте го овој продолжение на здолништето денес и започнете да го тресете омиленото здолниште како што ќе го сакате класичното и ќе се ажурира со најновиот тренд во модата. Тој е многу издржлив и ќе трае долго време дури и со секојдневна употреба.

R

Комплементите на стоката